Twój koszyk jest pusty!

Ajax ogłuszył Juventus w Lidze Mistrzów

Fani Arsenalu domagają się powrotu Marca Overmarsa jako dyrektora technicznego po tym, jak Ajax oszołomił Juventusu, by od 1997 roku osiągnął swój pierwszy półfinał Ligi Mistrzów.
 
 Nagłówek kuli Cristiano Ronaldo w 28. minucie sprawił, że Serie A ciężko kontrolowali swój ćwierćfinałowy remis, ale niezwykle utalentowana młoda drużyna Ajaksu, która zdetronizowała Real Madryt w poprzedniej rundzie, zebrała się i wyrównała przed półmetkiem przez Donny'ego van de Beek.
 
Ajax zdominował drugi okres i zasłużenie wszedł na prowadzenie przez Matthijsa de Ligta, którego bramka zapewniła mu miejsce w ostatnich czterech miejscach, gdzie zmierzą się z Tottenhamem lub Manchesterem City.
 
Overmars jest obecnie dyrektorem futbolu w Ajaksie i przypisuje się mu odgrywanie ważnej roli w zespole przedwcześnie rozwijającej się drużyny, która obejmuje takich piłkarzy jak związany z Barceloną Frenkie de Jong i donosi o przeniesieniu Arsenalu na Davida Neresa.
 
Były podwójny zwycięzca Arsenalu został połączony z powrotem do północnego Londynu o podobnej pojemności po nagłym odejściu szefa rekrutacji klubu Sven Mislintat w lutym, a Gooners z pewnością wierzy, że jest idealnym kandydatem do nadzorowania swojej strategii transferowej tego lata.