Twój koszyk jest pusty!

Arsenal sprowadził Urugwajczyków, którzy przypomnieli nam o SP

Angielski klub piłkarski Arsenal sprowadził gracza Urugwaju Lucas Torreiro do swojego rodzaju. W czwartym roku z rzędu londyński klub kosztował 30 milionów euro, jak twierdziła Sampdoria z Genui, gdzie 22-letni federalista grał przez ostatnie dwa lata.
 
Torreira grał wszystkie mecze na Mistrzostwach Świata w Rosji, a wcześniej był pod wrażeniem trenera Arsenalu, który obserwował przez jakiś czas.
 
"Lucas jest młodym, bardzo utalentowanym i inteligentnym zawodnikiem, który ma już spore doświadczenie w europejskim futbolu, pokazał już kilka świetnych gier w Sampdorii i urugwajskim zespole, ale z pewnością będzie kontynuował", powiedział Emery, Arsen Wenger's spadkobierca ławki artylerzystów.
 
"Nie odczuwam żadnej presji, wierzę, że mogę zrobić wspaniałą karierę na wyspie, tutaj jestem doskonale przyjęta, więc czuję się komfortowo", powiedział Torreira, zadowolony i pewny siebie.
 
Przed nim Arsenal wzmocnił Szwajcarię Stephan Lichtsteiner, grecki obrońca Sokratis Papastathopoulos i niemiecki bramkarz Bernd Leno.