Twój koszyk jest pusty!

Arsenal wyeksponował negocjacje Aoby Meiyana!

Brytyjskie "Daily Mirror" potwierdziło, że angielski Premier League Arsenal wynegocjował już transfer Aubameyangan i Dortmundu, mają nadzieję, że armatorzy podpisze tę fengę w styczniu, aby zostać następcą Sancheza, ale bardziej specjalną ceną Ask wynoszącą 60 milionów funtów, Arsenal ma nadzieję na obniżenie ceny, negocjacje trwają!
 
W poniedziałek brytyjskie media Daily Mirror miały podstawową ocenę operacji transferowej Arsenalu w styczniu, kiedy brytyjskie media stwierdziły, że gdy strata Sancheza oznaczała, że ​​złoczyńcy dokonają spanikowanych przejęć, Trzej mężczyźni, których Arsene Wenger jest celem, to Malcolm z Bordeaux, Mkhitaryan z Manchesteru United (znany również jako Marshal) i Aubameyang z Dortmundu.
 
Arsenal obecnie blisko podpisał Malcolma z Bordeaux, a drugi znak Arsene Wenger jest przedmiotem specjalnego Aotouyameyang. Arsenal jest obecnie odpowiedzialny za podpisanie umowy Sven - Milin Tate, po tym, jak służył jako główny zwiadowca w Dortmund, za siłę Aubameyanga, który był bardzo wyrozumiały. Donoszono, że Arsenal ma nadzieję na podpisanie Aubameyang w tym miesiącu.
 
Aubameyang jest bardzo produktywnym strzelcem, według statystyk, od sezonu 2011-12, strzelił 180 bramek klubowych, w tym sezonie grał w imieniu Dort 23 razy, strzelając 21 bramek, bardzo wydajny.
 
Brytyjskie media podkreśliły, że reputacja Aubameyanga jest często karana za kwestie dyscyplinarne, ale Milintater dostarcza wiele raportów Wengerowi, który Arsenal zdecyduje się wprowadzić Aobayme Younga. Dortmund również planuje sprzedać napastnika Gabona teraz, obie strony już rozpoczęły negocjacje, ale chcą dostać 60 milionów funtów w opłatach transferowych gracza, Arsenal uważa, że ​​niektóre drogie, które mogą mieć wpływ na transakcję.
 
Pod koniec artykułu brytyjski sędzia mediów, po dołączeniu Aubameyanga, napastnik Gabonu może zagrozić pozycji Rakazata. Obecnie Francuzi nie są w zadowalającym stanie, a Wenger rzeczywiście podał konieczność Aubameyang.