Twój koszyk jest pusty!

Polityka powrotu

Zwroty są najtrudniejszą częścią zakupów online, więc zróbmy to z łatwością:


- Wszystkie przesyłki należy przesłać do nas za pośrednictwem UPS lub przesyłki ubezpieczonej i podać numer śledzenia. Nie jesteśmy odpowiedzialni za zwrot / wymianę / wadliwe zamówienia utracone w mailu.

- Wszystkie zwrócone towary powinny być umieszczone w dodatkowym pudełku. Karton na buty nie może obsługiwać wielu przejazdów, a pudełka, które są zapisane, napisane, mają etykietę zwrotną bezpośrednio na nich będzie musiał stawić opłata za zrestartowanie.

- Koszulki wykonane są na zlecenie, a NIE MOŻESZ POWROTNIE ZOSTAĆ WYMIANY.

Szukasz wymiany / zwrotu kosztów: skontaktowanie się z nami najpierw jest zalecane, abyśmy mogli zapewnić wymianę: faxianwola@gmail.com
- Rozumiemy, czasami rozmiar lub dopasowanie nie jest słuszne. W porządku, nowe przedmioty mogą zostać zwrócone w celu wymiany lub zwrotu oryginalnej metody płatności w ciągu 30 dni od zakupu, jeśli nie wykazują oznak zużycia i nadal są w oryginalnym stanie.

- Jeśli jest używana, przedmiot nie może być wymieniony. Nie możemy tego ruszyć, więc jeśli zamówiłeś parę butów, spróbuj je w czystej przestrzeni wewnątrz budynku. Buty z obrysami zużycia na trawę, trawę, powierzchnie zewnętrzne lub w inny sposób nie zostaną przyjęte do zwrotu i zostaną odesłane na Państwa koszt. Obejmuje to wszelkie pryszcze stóp, kolońska lub inny zapach (papierosy, zwierzę itp.), Których nie ma w przypadku wysłania go do Ciebie!