Twój koszyk jest pusty!

Ronaldo nie ma przeszkód, a Juventus utrzymuje idealny start

Unstoppable Juventus utrzymał swój idealny start w sezonie po 10 meczach, kiedy bramki z pierwszej połowy Rodrigo Bentancura i Cristiano Ronaldo dały im w wygranym 2: 0 meczu Udinese w Serie A.

Juventus, ścigający ósmą z rzędu ligę, ma 24 punkty w ośmiu meczach w Serie A i wygrał pierwsze dwa mecze w Lidze Mistrzów.

Bramkarz Urugwaju, Bentancur, był pierwszym, od kiedy dołączył do Juventusu na początku zeszłego sezonu, a Ronaldo, który w tym tygodniu został oskarżony o gwałt na skutek incydentu z 2009 roku, przejął jego czwórkę od czasu jego przeprowadzki z Realu Madryt.

Juventus zdominował pół godziny otwarcia i przebił się w 33. minucie z kontrataku, gdy Bentancur ustawił Joao Cancelo z prawej strony i skierował się na dośrodkowanie Portugalii fullback.

Cztery minuty później Mario Mandzukic wygrał piłkę w polu karnym i przygotował dla Ronaldo, by wystrzelił jadowitą jazdę obok Simone Scuffet.

Antonin Barak trafił w słupek po Udinese, a Kevin Lasagna po strzale po przerwie, ale poza tym Juventus nadal dominował.