Twój koszyk jest pusty!

Zinedine Zidane potwierdza plany powrotu coachingu na stronie Ma

Zinedine Zidane potwierdził, że niedługo powróci do "coachingu", ponieważ nadal jest powiązany z Manchesterem United. Zdobywca Pucharu Świata we Francji cieszył się niezwykłym urokiem w swoim pierwszym starszym sztabie szkoleniowym, prowadząc Real Madryt do trzech kolejnych tytułów Champions League.
 
Odszedł po trzecim triumfie Europy przeciwko Liverpoolowi, który chciał naładować baterie. Wraz z Jose Mourinho, który przeżywa burzliwy początek sezonu i zmierza z Manchesterem United, raporty donoszą, że Czerwone Diabły są gotowe do zastąpienia Portugalczyka Zidanem.
 
I teraz rozpalił płomienie, ponieważ przyznał, że wkrótce wróci na boisko. Powiedział TVE: "Na pewno wkrótce będę trenować, ponieważ to jest to, co lubię staczać i co robiłem przez całe życie." Twierdzono, że planuje podpisanie kontraktu z czterema graczami światowej klasy, jeśli zostanie on mianowany menedżerem United, z Toni Kroos, James Rodriguez, Thiago Alcantara i Edinson Cavani wszystko na jego liście życzeń.
 
Uważa się również, że Paul Pogba koszulki piłkarskie Manchester United, gwiazdor Manchesteru United, jest zdecydowany grać pod swoim rodakiem - a spotkanie z Zidanem na pewno okaże się popularne wśród 25-latka po publicznym kłótni z obecnym managerem. Jednak Mourinho jest zdecydowany trzymać się swojej pracy i uważa, że ​​Wielka Hierarchia jest skłonna dać mu czas na zmianę sytuacji.